האקדמיה של

מעגל החיים

my picture

אומגוס , תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות צור קשר

ברוך בואך הביתה

הזמן מתקדם
טיק ..טאק..טיק...
ללא מעצורים!!!
הגיע הזמן

להקליק במקום הנכוןהחוויה במונטפורט

סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום סדנאות ופעילויות לגילאים 18+

הזדמנויות השקעה באומגוס למשקיע הפוסט קפיטאליסטי

מסגרות למתנדב שרוצה להירתם לפעילויות תיקון למען הדורות הבאים

הקשר לארגונים/ חברות סדרת ייעוץ, הרצאות וסדנאות לשיפור הפעילות הארגונית והתאמתה לחוקי הטבע

נקודת ההתחלה

הלכנו לאיבוד מרוב אידיאולוגיות ומיתודות ותיאוריות ומרוב מכשירים שנוצרו במטרה לכוון אותנו להתמצא ולהיות מקושרים. הלכנו לאיבוד במהפכה מדעית שהפכה כמעט הכל חוץ מהערכים ושיטות ההתנהלות של בני אדם. הלכנו לאיבוד מרוב הזיהום שממלא כל פינה בגלובס ומסתבר שהזיהום החמור והקשה ביותר נמצא במוחותיהם של בני אדם. הלכנו לאיבוד וכמעט הולכנו לאיבוד הרבה מעגלי חיים שחלקם הוכחד וחלקם בסכנת היעלמות מרב טפשותינו. הלכנו לאיבוד ויצרנו לנו ולדור הצעיר עולם וירטואלי שמרחיק אותנו מהחיים, ומורישים לדורות הבאים הרבה הרס וארס ובערות קשה יותר מזו שירשנו מנבערי ימי הביניים.

הגענו לנקודת ההתחלה שממנה אפשר להתדרדר חזרה לתהום של ימי הביניים, או האלטרנטיבה להתחיל לבנות את העולם מחדש על בסיס מדעי ערכי שמתאים לגודל האתגר/המשבר. אומגוס הינה תורה חדשה העוסקת במעגל החיים ומבוססת על קריאה מחודשת של חוקי המדע והבנה מעמיקה של שיטות החשיבה המתימטית מביאה בסיס מדעי אלטרנטיבי שיכול לשמש כנקודת התחלה טובה לביצוע תמורה מרחיקת לכת במעגלי החיים.

אומגוס מבוססת על חוכמה עתיקה ששרדה בהרי הגליל אשר איפשרה הכלאה ייחודית של הפיזיקה והמתמטיקה כדי ליצור משולש החוכמה המבוססת עליו תורה זו. משולש חוכמה זה כולל הפיזיקה של החיים כבסיס שבנוי עליו הכול. מתימטיקה חברתית פיתוח מתימטי חדש המשתמש במתמטיקה כראי של האינטלקט האנושי וכבסיס לשיפור תפיסתנו את היקום והיחסים בין האובייקטים שאנו מבדילים ביניהם. בנוסף לאלה גילינו את מעגל הלמידה הטבעי ,שהיא מערכת הנשימה של הישות המינטאלית האנושית.

הגעת עם אור ייחודי נצל את שהייתך כאן כדי להאיר את החושך שנשלחת במיוחד להאירו התכנית לכושר מנטאלי תוביל אותך לשם!

שלח לינק לחבר

הזמן עובר
... טיק...טאק..טיק
ללא רחמים!!!
הגיע הזמן

להקליק במקום הנכון


לדף הבית חוגים לתלמידי חט"ב ותיכון לאלה שרוצים להתקדם באמת החינוך האלטרנטיבי של אומגוס התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות חידונים ועוד
אתרים מדעיים משוב

לפי הפיזיקה של החיים, איחוד הניגודים הינו הדבר היחידי שמביא להתחדשותו של מעגל החיים. בני אדם עסוקים במלחמות חורמה כנגד האנטי שלהם בניסיון להשמידם. הגיע הזמן שנבין שמעגל החיים מחייב להיות יחד עם האוייבים. הגיע הזמן להפגיש אוייבים מחוץ לשדות הקרב במפגש הניגודים/אוייבים כדי להביא אור חדש לחיים.

אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק