האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


אודות אומגוס

אומגוס הומצאה על ידי סלים דהמוש שגר בכפר הגלילי מעיליא השוכן בלב איזור שופע אתרים היסטוריים, טבע עשיר, ומעגל חיים זורם בצורה קסומה.אומגוס מושג מורכב משתי מלים, אמיגוס החבר ואומגה אות יוונית אשר מסמלת טכנולוגיה. השם מכיל את החזון שלנו אשר בא להבליט את האפשרות לחוות את עידן הטכנולוגיה תוך שמירה על צלם האדם ויחד עם זאת להשתמש בעושר הקיים כדי להביא את החוויה האנושית לשיאים חדשים.

הממציא והמפתח הראשי של אומגוס הינו מהנדס אלקטרוניקה בהשכלתו, מילא תפקידים חשובים למשך יותר משני עשורים בתעשיית ההייטק, בחברות בינלאומיות ומקומיות. ובנוסף חווה את הדרך שהתחילה בלהיות חלק מאוכלוסיה חלשה מרוחקת מהטכנולוגיה, והתפתח והשתלב בחברות שהיו בראש הפירמידה שמובילה את העידן המודרני. החוויה המיוחדת שהייתה מהולה בהרבה הישגים מצד אחד והרבה כאב מצד שני העשירה את המפתח ברגישות מיוחדת שדרכה ראה עולם שונה מהרבה בחינות. חמש שנים אחרונות מתחילת שנת 2005, עזב המפתח את תעשיית ההיטק ועוסק בעיקר בפיתוח התורה של אומגוס כמו כן בהדרכת ואימון אנשים בעיקר תלמידי בתי ספר וגם מבוגרים לפי החוכמה והמתודה של אומגוס. כמו כן ערך מספר רב של הרצאות לגילאים השונים בנושאים של אומגוס.

בשלב זה, ולאחר שהתורה של אומגוס הגיעה לשלב בשלות ובגרות טובים, ולאחר פיתוח שלושת קודקודי החוכמה לרמה גבוהה, הגיע הזמן להפיץ תורה זו כדי להציבה כאלטרנטיבה ייחודית שיכולה להביא תמורה חיובית למעגל החיים. בזמן שכל הקלפים נטרפו, וצונאמי כלכלי הורס כל חלקה טובה באידיאולוגיה הקפיטליסטית השלטת בעולם, וזאת כשני עשורים בלבד לאחר קריסת האידיאולוגיה הקומוניסטית המתחרה. בזמן שבלבול גדול שולט בעולם וכוחות נבערים מובילים אותנו מכישלון לאסון, הפיזיקה כבסיס לחיים לפי אומגוס והמתמטיקה כבסיס לשיפורו ושכלולו של המינטאל האנושי הם האלטרנטיבה לביצוע תמורה מרחיקת לכת במעגל החיים ברמה גלובלית.

הפעילות הכלכלית של אומגוס מנוהלת על ידי חברת קלאסיקה אומגה 1999 בע"מ שמרכזה נמצא בכפר מעיליא. בעתיד הקרוב אומגוס תקים עמותה לניהול פרוייקטים וולנטריים במטרה לשפר את מעגל החיים לפי המיתודה והתורה של אומגוס. חלק מהפרוייקטים הוולנטאריים מופיעים באתר זה (תכנית השלום, מפגש הניגודים וארגון הידידים).

תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק