האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


ברכה לאורח הנכבד

my picture התרבות הגלילית העתיקה מקדשת אורחים. לאורך כל ההיסטוריה התגלו אנשי הגליל כמקבלי אורחים לבביים ובעלי נדיבות מוגברת. אומגוס כבת חורין לתרבות בני הגליל העתיק מקבלת את אורחיה בזרועות פתוחים ובאהבה ובנדיבות ובפתיחות מנטאלית כראוי לתרבות אנשי הגליל העתיק.

אין זה משנה מאיזה רקע אתה בא, לאיזה אל אתה משתחווה או לא , ולאיזה קבוצה אנושית אתה משייך את עצמך, לא חשוב מהם חלומותיך והאידיאולוגיות שאתה מבזבז את האנרגיות שלך עליהן, אין זה משנה מהו צבע עורך ומה המין שלך, אין זה משנה מהם המנהגים ודפוסי החיים שסיגלת לעצמך ומהי שפת האם שלך....ואין זה משנה עוד מיליון סוגי גדרות מונחים בין בני אדם, אומגוס מקבלת אותך באהבה דווקא בגלל השונות והייחוד שלך

אומגוס מקבלת אותך כמו שאתה ורואה בך מקור אור מיוחד שמעולם לא היה ולעולם לא יחזור על עצמו, ואם תרצה אומגוס תתמוך בך כדי שתוכל להציא אור זה מהאפשרי והתיאוריתי למעשי ובכך תואר נקודת חושך שבלעדיך תישאר חשוכה לנצח.

אומגוס מזמינה אותך לדפדף בין דפי האתר השונים, ונקבל באהבה כל משוב שיכול לעזור לנו להשתפר ולהשתכלל. כמובן נשמח כאשר תצטרף לאחת או יותר מהפעילויות השונות. אנחנו כמובן מציעים סדנאות והשתלמויות כמוסבר בדפים המתאימים ומציעים פעילויות וולנטאריות שמתחילות בארגון הידידות ובפרוייקט השלום וכמובן מפגש הניגודים. וכמובן נשמח לקבל אותך כיזם / משקיע בפרוייקט של אומגוס ו/או כמישהו שירצה לפתח קריירה בארגון אנושי מסוג חדש ושונה על פי תורת אומגוס.

כל הדפים פתוחים לשימוש אישי ללא שום דרישות מאיתנו. כמובן אנחנו גאים להציג באתר חלק מהתורה של אומגוס שהינה רכוש איטלקטואלי של המפתח דרך חברת קלאסיקה אומגה 1999 בע"מ. אנחנו מעודדים כל שימוש אישי ואנושי בחומר המוצג ונקבל בעונג כל תועלת שתצמח לאורחינו. כל שימוש מסחרי או אחר לא יקבל את ברכתנו ללא אישור וברכה שלנו.

אתה מוזמן כמובן לשלוח לנו את פרטיך ואת הערותיך דרך הלחצן הבא

טופס משוב מאורח

תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק