האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


למשקיע באומגוס

אומגוס מחפשת שותפים למספר פרוייקטים המבוססים על החוכמה והמיתודה של אומגוס. אנחנו מחפשים את המשקיע החכם שלמד את הלקח מהצונאמי הכלכלי ולמד שעולם ההשקעות השתנה עד בלי היכר. הוא למד שעולם הקפיטאליזם חלף ויש צורך להחליפו בעולם נורמאלי ותואם את הפיזיקה של החיים. אנחנו הכתובת למשקיעי העולם הפוסט קפיטאליסטי שמחפשים דרך חדשה לבוא לידי ביטוי. בבסיס הרעיוני של ההשקעה קיים הפאן הכלכלי שמחייב רווח בתמורה להשקעה. אולם זה אינו הבסיס העיקרי של ארגון הבנוי על פי התורה של אומגוס. לאלה שמחפשים דרך להקים ארגונים הבנויים לפי כללי הפיזיקה. ארגונים שקיומם אינו מותנה בעוצמות וכוחות שהם אוספים, ארגונים שיכולים להתקיים מעצם המבנה הפיזיקאלי שלהם.

  • הפרוייקטים שמחפשים השקעה באומגוס אומגוס מחפשת משקיעים לפרוייקטים רווחיים שמוכנים לפעילות כלכלית/ חברתית ואנושית קרוב מאוד להשקעה. פרוייקטים אלה בנויים על הרעיון להקמת מכוני כושר מנטאליים. ישנם פרוייקטים ארוכי טווח כמו בית הספר לפי החזון של אומגוס. ישנו פרוייקט מחקרי ופיתוח שיתחיל כמכון מחקר שעובד לפי התורה של אומגוס. ולבסוף ישנם פרוייקטים חברתיים שמטרתם לעשות תיקונים בהתנהלות האנשוית שלנו לפי התורה של אומגוס כדי להביא תמורה במעגל החיים.

  • מתודת ההשקעה, המשקיע הדינמי המשקיע הדינמי/אקטיבי הינה ההצעה שלנו לקשר עם המשקיע. זהו סוג של השקעה שמתאים לעידן הפוסט קפיטאליסטי שיכול להביא את המשקיע לידי ביטוי ליצירת ערכים רווחיים וגם ערכיים.

כתבה נוספת קבל פרטים נוספים שיפור הכושר המנטאלי

תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק