האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


למטייל ב-"הבוסתאן הגלילי"
סדנאות הכושר המנטאלי

אומגוס הינו בית ספר מיוחד שמסתכל על המתאמן
כנקודת אור. מנקודת זינוק זו אנו נעמיד את מיטב
הנסיון, הידע, המיתודה והחוכמה שרכשנו במהלך
שנים של התפתחות מנטאלית כדי לעזור לך
לגלות את העוצמות שלך.

אומגוס מבוססת על עקרונות מדעיים ומושפעת מהחוכמה האנושית המצטברת, מתרחקת מהשפעות אידיאולוגיות ודתיות שאין להן ביסוס מדעי ולא ביסוס בתורה של אומגוס. רואים במעגל החיים ערך עליון ומקדשים את החוכמה והמיתודה לשכלולו. בבסיס מעגל החיים לפי אומגוס קיימת אמונה עמוקה שהיא עיקרונית לקיומו. אמונה זו מתרחקת מהשפעות אידיאולוגיות ודתיות גם. כמו כן אנו מאמינים שכל אדם נולד עם פוטנציאל להביא אור ייחודי למעגל החיים, ומכאן אנו שואבים את האנרגיות ואת העוצמות להמשיך ולהתמיד ולהביא מתאמנים חדשים למעגל של אומגוס.

למתאמן המתחיל אומגוס מציעה את הפעילויות הבאות

  • ההצגה האינטראקטיבית "הבוסתאן הגלילי" מיני סדנה של מספר שעות שכוללת ביקור וירטואלי במספר תחנות "הבוסתאן". תחנות "הבוסתאן הגלילי" מספקות ראי מנטאלי שדרכו האדם יכול להתחבר לעצמו ולכוחות ולעוצמות הטמונים בו. סדנה זו היא נקודת ההתחלה והצעד הראשון בדרך הארוכה של פיתוח כושר מנטאלי שיאפשר לכל מי שיבחר להגיע לכל מקום שליבו יחפץ ולכל פיסגה שיחלום לטפס אליה. הסדנה מיועדת לאנשים בוגרים (מעל גיל 18) ומומלצת לארגונים שיכולים להשתמש בה כפעילות לגיבוש קבוצתי.

  • החוויה במונטפורט סדנה של יום אחד שכוללת שלוש התנסויות. המרכזית בהן תיערך בחיק הטבע הקסום בסביבה היסטורית של מבצר המונטפורט, האוויר והאווירה של הגליל ואווירה ביתית חמה ילוו את המתאמן. האירוע כולל ארוחה מרכזית צמחית ממטעמי הגליל העתיק. הסדנה מיועדת לאנשים בוגרים (מעל גיל 18) ומומלצת לארגונים שיכולים להשתמש בה כפעילות לגיבוש קבוצתי.

  • תכנית הפיתוח האישי לחלופין תיקרא הסדנאות לפיתוח כושר מנטאלי סדנה במספר שלבים שתעזור למתאמן לבנות תכנית כושר מנטאלית. כמו כן, תעזור ותלווה אותו להתאמן עד שלב של כמעט עצמאות באימונים. הסדנה מיועדת לאנשים בוגרים (מעל גיל 18) ומומלצת לארגונים שיכולים להשתמש בה כפעילות לפיתוח אישי וקבוצתי וכבסיס לחיזוק ארגוני במיתודה של הפיזיקה של החיים.

  • משולש החוכמה של אומגוס תכנית השתלמות שמטרתה להרחיב את בסיס הידע של המתאמן בפיזיקה של החיים ומתמטיקה חברתית ולתמוך בו להתחבר למעגלי הלמידה הטבעיים, הכול כדי שיוכל לשפר את איכות ורמת תכנית האימון. ישנה תכנית מקדימה לסדנת האימון האישית ותכנית למתקדמים. התכנית מיועדת לאנשים בוגרים (מעל גיל 18) ומומלצת לארגונים שיכולים להשתמש בה כפעילות לפיתוח אישי וקבוצתי וכבסיס לחיזוק ארגוני במיתודה של הפיזיקה של החיים.

  • סדנאות נקודת זינוק לייצור מודעות אצל המתאמן למורכבות ולייחוד של הצומת הראשונה החשובה בחיים. לצייד ולחשל אצלו כישורים הדרושים לזינוק ראשון מוצלח. איכות וטיב הזינוק הראשון יוצר מקדמה שממנה אפשר להנות לתקופה ארוכה ויכולה להימשך לאורך כל החיים. "נקודת זינוק" הסדנה שתתן לך מקדמה חיובית לחיים

  • סדנאות התחדשות לכל מי שמתכנן שינוי גדול בקריירה, לחדש ולחזק את המודעות של המתאמן לערכים שהוא מביא, שדרכם הוא יכול להתחיל מחדש את ההצלחה המחודשת בחיים. כמו כן לאמן אותו על המתודה לבניית הצלחה, ולתמוך בו לבניית תוכניתו לזינוק מחודש. הסדנאות מיועדות לתמוך בין השאר בנפגעי הצונאמי הכלכלי להתחיל מחדש

  • סדנת הצרכן החכם לבסס ולחזק את המודעות של הצרכן החכם בעידן מערבולות הייצור והרעש המנטאלי המחריש והמנטרל כל קליטה ותפיסה. כמו כן ליצירת כלים לבקרה ומעקב אחרי ההתנהלות האישית במטרה להתאים את הצריכה לתמורה ולכיס.

  • ההרצאות של אומגוס סדרת הרצאות שמתאימה ליחידים וגם לארגונים וחלקה נועד לתלמידים ומערכת החינוך.

יצירת קשר למתעניין

תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק