האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


הפיזיקה היא החיים

Ωmegos, Galilean's Love that will
enlighten the heart of mankind

גילוי החשמל היה המהפכה האמיתית של האנושות. החשמל התאפשר בגלל מבנה החומר המוליך שמאפשר לאלקטרוניים להשתחרר ולייצור את השמש החלופית.
החשמל הינו דינמיקה של ניגודים שיכולים לחיות תחת מכנה משותף במבנה מעגלי. זה מתאפשר הודות לחופש שיכולים החלקיקים להנות ממנו. התובנה המשמעותית ביותר מתופעה זו הינה, שרק מבנים חברתיים שמאפשרים לניגודים לחיות תחת מטריה משותפת מבלי להעלים אותם, מבנים אשר נותנים חופש ליחיד יכולים להביא מאור חדש לחוויה האנושית.

חוקי ניוטון קבעו שהכוח נמצא מתחת לחוק. כולם שווים ביכולת הפעלת כוח. אין משמעות בפיזיקה לשאלה "מי יותר חזק?"
למרות שעברו יותר משלוש מאות שנים לפרסום חוקי הכוח של ניוטון, בני אדם לא הפנימו אותם. הראיה לכך, בני אדם ממשיכים להתייחס לכוח כמקור כל ערכי היסוד כפי שטענו היוונים הקדמונים. והם טענו שהכוח הוא מקור החוק והשלטון, הצדק, הזכויות ועוד ערכי יסוד אחרים. והם כל הזמן מנסים להגדיל את כוחם ובכך הם מתבלבלים שוב ושוב ואינם יודעים שכל כוח שהם יצטיידו בו במטרה להפעילו על אחרים יגרום להתנגדות שווה.

מאז הוכח חד משמעית שהמבנה הכדורי הוא המבנה של הגלובס נמצאו הרבה מבנים פיזיקליים שמתקימים אך ורק בצורה מעגלית/כדורית. המפורסמים בהם הם המבנה האטומי, הזרם החשמלי שמתקיים רק במעגל חשמלי ומחזור המים בטבע שנע בצורה מעגלית כדי לאפשר את החיים הביולוגיים.
למרות זאת, מערך האמונות והערכים שנמצא בשימוש האנושות עד עצם ימים אלה נבנה בהסתמך על המודל השטוח שסימניו גבולות ואיסורים ומבנים שטוחים שיכולים לצמוח לגובה. גם החקיקה האנושית עם כל ההבדלים בין מערכיה, מושתת על ערכים ומבנים שטוחים.

הגיע הזמן שנלמד מהפיזיקה איך לשפר את המבנים החברתיים שיש לנו, את מערך החוקים שאנו ממשיכים להמציא ואת החוויה האנושית שממשיכה לדשדש במקום למרות כל הקידמה המדעית והטכנולוגית.

עוד מאמר בנושא

לפרטים והרשמה להשתלמות בנושא


תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק