האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


משולש
החוכמה של אומיגוס

התורה של אומגוס באה להוסיף נדבך חשוב בפסיפס ההבנה של מעגל החיים. היא נולדה ברוחו של איש שידע לשמור על כישורי האדם שבו והקפיד לחיות בצלמו.


התורה נולדה כתוצאה מהתנסות ייחודית שיכולה לקרות רק באגדות המזרח, התנסות בלתי שיגרתית שהמלים קצרות לתת לה תיאור מעמיק והוגן. לכן, בשלב זה בחר המחבר שעבר את ההתנסות לתת לה תיאור ממעוף הציפור. בקצרה, נפל בחלקו של המחבר לעבור כמעט את כל ההתפתחות ההיסטורית של האדם, מעידן טרום הטכנולוגיה לפסגת הטכנולוגיה האנושית בפחות משלושה עשורים. מעבר חד ומהיר במספר תחנות חשובות של אלפי שנים של התפתחות מינטאלית, במשך כמה עשורים של חיים, הייתה התנסות מאוד מאוד מכאיבה מצד אחד, ומלאה סיפוק ושמחת חיים מצד שני. התנסות זו הביאה לחיבור מינטאלי מיוחד בליבו וברוחו ומוחו של המפתח, חיבור אשר איפשר את ההארה. ההארה התאפשרה גם בגלל האופי של המפתח אשר רגליו תקועות עמוק באדמה ומחובר אליה בקשר מינטאלי מאוד מיוחד, ומצד שני חי את החיפוש אחרי תשובות לשאלות אשר מכאיבות לכולנו ומוכן לנסוק לסוף היקום כדי לחפש תשובות שיתנו לנו מנוחה.

החלק העיקרי של התורה התקבל כתוצאה מהכלאה ייחודית של חוקי המדע עם חוכמה ישנה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל הישן. החוכמה הגלילית התגלתה במהלך התנסות אנושית מיוחדת של המחבר עם הדור הישן, ובמיוחד הסאבא של המפתח, שהיה מעין מורה רוחני ומורה דרך למחבר. פסיפס החוכמה הושלם במהלך טיולי שורשים בהרבה פינות חמד של הרי הגליל. החוכמה של הסאבא יחד עם ההשלמות ממעגל החיים האמיתי (מעיינות, נחלים, וסלעים והרבה בעלי חיים נעים ועומדים), כולם התחברו כדי להשלים את התמונה ולאפשר את ההכלאה עם חוקי הפיזיקה, המתמטיקה והמדע.

התוצאה מדהימה!!! וכרוכה ביצירת מדע חדש אשר יכול להביא את ההארה המיוחלת למי שיבין ומוכן ומאמין ביכולותיו. הארה אשר תאפשר למי שהגיע, להביא אור חדש לעולם. מדע חדש זה מבסס חוכמה המורכבת משולשה קודקודים ואשר תיקרא החוכמה של אומגוס. קודקודי החוכמה של אומגוס מוגדרים בשורות הבאות:

 1. הפיזיקה של החיים הינה תורה חדשה המבוססת על חוקי הפיזיקה. יש לה חלק חשוב שעוסק בכתיבה מחדש של חוקי הפיזיקה כדי להפיק מהם תועלת בתחום האישי והאנושי, חלק זה נקרא פיזיקה אנושית. בנוסף, תורה זו מביאה לפיזיקה אמיתות חדשות וגם משקפות חדשות אשר מאפשרות ראיה חדה יותר לתוך מרחבי היקום על כל ממדיו . עוד מוקדם לדבר לעומק על הפרטים (מחוץ למבוא שנמצא בדפים נפרדים). כמה מהעקרונות המנחים:

  • כל מה שיש נשמע ומתפקד בכפוף לחוקי הפיזיקה המורחבים, גם הצד המינטאלי
  • המינטאלי והפיזי חיים אחדות דואלית אשר נותנת צבע למעגל החיים
  • הפיזיקה היא היסוד של החיים והיא האימא שממשיכה לעטוף את החיים ומאפשרת את המשכיותה
  • החיים הביולוגיים הם צורה אחת מיני רבות של מעגל החיים הקוסמי
  • הפיזיקה של החיים מחברת את כל צורות החיים בתוך אחדות שממדיה אינסופיים ונפחה שואף לאפס
 2. המתמטיקה החברתית עוסקת בשיטות החשיבה המתמטיות והמתודה להפיק מהן תועלת בתחום התפקוד המנטאלי. בעצם תורה זו לוקחת את המתמטיקה למקום של קסם, מקום שכולם יאהבו מתמטיקה כי היא המראה הטובה ביותר למינטאל האנושי. המתמטיקה נולדה תוך הסתכנות ותעוזה של אלפי אנשים שהיו מוכנים להסתכל בצורה שונה ולעשות את הבלתי אפשרי כדי לשכלל את התפיסה האנושית במהלך כל ההיסטוריה האנושית. כל מי שמוכן וראוי ויכול, יוכל להשתמש במראה זו גם כדי להכיר אותנו

 3. מעגל הלמידה , התהליך הטבעי של הלמידה האנושית. תהליך זה הינו תהליך הנשימה לאני המינטאלי, ונמצא באותה רמה של חשיבות להמשך החיים כמו האוויר לגוף הביולוגי. בקודוד זה נותן המפתח את המתודה לרענון ולחידוש מעגל הלמידה במטרה להשלים את תהליך הפיתוח האישי. בעצם תהליך הלמידה הטבעי הינו התהליך המולד המפוספס על ידי האנושות. תהליך זה אחראי על ההישרדות שלנו באותה מידה כמו הנשימה והתזונה והשתיה. מעגל זה מפוספס כי מרבית מערכות החינוך אינן מכירות מעגל זה ומשתמשות בכפיה ובאילוצים ובמדיניות המקל והגזר כדי להניע את התלמיד ללמוד. מדיניות הנעה זו אינה נחוצה ומקלקלת ומצריכה משאבים גדלים והולכים. ייטיבו מערכות החינוך ללמוד את מעגל הלמידה הטבעי והשיטות להתחבר אליו כדי לאפשר למידה הרבה יותר יעילה וכייפית וזולה.

 4. משולש חוכמה זה מביא בפעם הראשונה בהיסטוריה תוכנית לימוד ואימון מינטאלית תוך הסתמכות על המדע. תמיד היו מלומדים שהסתכלו על המינטאלי והבלתי נראה בצורה חשודה, עקומה ואי קבלה. אבל הפעם זה מבוסס על הפיזיקה והמתימטיקה.
  תכנית הפיתוח האישית ולחלופין תיקרא תכנית האימון לכושר מינטאלי היא התכנית האולטימטיבית אשר תלווה את האדם אשר יבין בכל פיתולי חייו, ותדריך ותחזק אותו כדי להביא את האור המיוחד שבו ליקום.


  תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק