האקדמיה של מעגל החיים

my picture

אומגוס, תורה חדשה המבוססת על חוכמה עתיקה שהתגלתה בגליל

קריירה למשקיע למתאמן אודות לאורח כתבו לנו צור קשר


התוכנית לפיתוח אישי
תכנית האימון לכושר מנטאלי


"קוצ'ינג/הדרכה אישית" נתפס בשנים האחרונות כמשהו יוקרתי שהחל תופס פופולריות. היסטורית מלכים, אנשי שלטון ואנשי שררה למיניהם החזיקו יועצים אישיים, וזה ממשיך עד ימינו.

במאה העשרים אומנים וספורטאים הצמידו לעצמם מנהל, סוכן או מאמן אישי. בשנים האחרונות כל מי שיכול להרשות לעצמו לוקח מאמן אישי, וגם ארגונים מתקדמים מאפשרים למנהלים הבכירים צורות שונות של אימון אישי תחת הכותרת ייעוץ ארגוני.

מטרת הקוצ'ינג המוצהרת בד"כ לגרום ללקוח להפיק את המקסימום מעצמו ו/או להגביר את ההצלחה בתוך הזדמנות קיימת. הקוצ'ינג יכול לגעת בהרבה נקודות בנפש האדם במטרה להוריד חסמים ולאפשר זרימה. הקוצ'ינג יכול להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות, המיקודים, העדיפויות, זווית הראיה ומערך ההשפעה סביב הלקוח. מדי פעם הקוצ'ינג יכול לטפל במשברים בקריירה ו/או בתחום האישי.

לפי ויקפידיה, "אימון אישי" (באנגלית Coaching) הוא מקצוע שעיקרו שיטת הדרכה, הנחיה ואימון, של יחידים או קבוצות, במטרה להשיג יעד מסוים או לשפר מיומנויות אלה ואחרות. המקצוע החל להתגבש כגישה לשיפור-ביצועים מתוך אימון בעולם הספורט, בספרו של גלוויי (Gallwey) "המשחק הפנימי של הטניס" (The Inner Game of Tennis), בשנת 1974. רעיון "המשחק הפנימי" הורחב והשתכלל בעשורים העוקבים על ידי שימוש בכלים מתחומים של פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה הומניסטית, ספורט, תאוריות ניהול ואסכולות נוספות לחקר התנהגות אנושית, והגיע לכלל תחומי החיים.

התכנית לפיתוח אישי של אומגוס מבוססת על שלושת קודקודי החוכמה של אומגוס, ועוסקת במתודה לפיתוח אישי וקבוצתי המבוססת על משולש חוכמה זה:

  • הפיזיקה של החיים הינה תורה חדשה המבוססת על חוקי הפיזיקה. היא עוסקת בכתיבה מחדש של חוקי הפיזיקה כדי להפיק מהם תועלת בתחום האישי והאנושי.

  • המתמטיקה החברתית עוסקת בשיטות החשיבה המתמטיות והמתודה להפיק מהם תועלת בתחום התפקוד המנטאלי.

  • מעגל הלמידה התהליך הטבעי האחראי על הלמידה והמתודה לרענן ולחדש אותו במטרה להשלים את תהליך הפיתוח האישי.

בדומה לתכנית הכושר הגופני, התכנית לפיתוח אישי הינה תוכנית כושר מינטאלי אשר תלווה את מי שבוחר בכל שלבי החיים החל מחטיבת הביניים. כושר מינטאלי חשוב באותה מידה כמו כושר גופני, ואנחנו מאמינים שהאדם המודרני חייב אימון מינטאלי מכוון. זאת בגלל השינויים הדרסטיים בסביבת החיים שהחלה הופכת אותנו ליצורים מיכאניים אשר מנהלים חיים סטאטיים שאין בהם הרבה תנועה גופנית ותנועה מינטאלית.

פרטים והרשמה לסדנת הכושר המינטאלי

תחילת הדף

שלח לינק לחבר

לדף הבית

הזמן עובר... טיק...טאק..טיק..טאק
לעצור אי אפשרי!!!
כן אתה יכול!
להקליק במקום הנכון

לצעד הראשון החוויה במונטפורט
סדנה של יום אחד באיזור טבע קסום
סדנאות ופעילויות לגילאים 18+ חוגים לתלמידים
גילאי 12-18
פעילויות לארגונים וחברות הזדמנויות השקעה המסגרות למתנדב

התורה המדעית האלטרנטיבית של אומגוס חוויות מנטאליות נבחרות חינוך אלטרנטיבי
התחל עוד היום לבנות חדר כושר מנטאלי

אם אתה חושב שאתה יכול ומוכן ורוצה, השמש שלך יכולה לזרוח גם!!!
אומגוס הינה תורה חדשה אשר נבראה מהכלאה ייחודית של גילויים מדעיים עם חוכמה עתיקה ששרדה בהרי ולבבות אנשי הגליל העתיק